Pegasus Hakkında

boeing20 yıldır, misafirlerini hayalleriyle buluşturan, Türkiye’nin en tecrübeli ve köklü özel havayolu Pegasus, deneyimli kadrosu ve teknik ekibiyle güvenli uçuşlar sağlıyor. www.flypgs.com internet sitesi üzerinden kolay ulaşılan ve uygun fiyatlarıyla bütçeye göre bilet seçenekleri sunan Pegasus, misafirlerin beklentilerini ve sektöründeki yenilikleri takip ederek, gelişen teknolojiye ayak uydurur.

boeing11Tüm seneye yayılan kampanya ve fırsatlarıyla seyahat anlayışını değiştiren Pegasus, misafirlerine ilham vererek, yeni yerlerde, yeni deneyimler kazanmalarına aracı oluyor. Türkiye’nin ilk özel havayolu olan Pegasus, misafirlerini bir şehirden başka bir şehre taşımakla kalmıyor, yaz ve kış mevsimlerine farklı kampanyalar yaparak, misafirlerine yepyeni destinasyon örnekleri sunuyor.

boeing5Uygun fiyatlarıyla misafirlerine birden fazla tatil yapma imkanı sunan Pegasus, bir şehrin yemeklerini tatmak için ya da yabancı bir grubun konserini canlı izlemek için bile seyahat edilebileceğini, 2 gün de olsa, unutulmaz bir deneyimin kazanılabileceğini gösteriyor.

Uçmanın herkesin hakkı olduğunu savunan Pegasus, misafirlerine seyahatle zenginleşen dopdolu bir hayat sunuyor.