Klişeleri Altüst Edecek Bodrum Eğlenceleri

Sanıyoruz ki deniz, kum, güneş ve eğlence denilince aklınıza tek bir yer geliyor; Bodrum. Bizim de öyle! Günün her saati eğlenceli dakikalar geçirdiğimiz Bodrum’da gece hayatı ise bir başka oluyor. Çıkarken sabahın ilk ışıklarını gerçekten gördüğünüz mekanlar, her saatte cıvıl cıvıl sokaklar… Biliyoruz, siz de Bodrum’u çok özlediniz hem sonbahar havası ona çok da yakışır. O halde bu özleme bir son verin, Bodrum uçak biletinizi alın ve Bodrum’un eğlence hayatına “Ben geldim!” deyin. İşte sınırsız eğlence sunmayı kendine görev edinmiş Bodrum’un sıra dışı mekanları!

Müzik Bodrum’u Fethetti: Billionaire

Billionaire

Bodrum Palmarina’da bulunan Billionaire kesinlikle gidilmesi gereken mekanlar listenizde olmalı. Gayet kaliteli müziklerin çalındığı mekanda gecenin ilerleyen saatlerinde çalmaya başlayan elektronik müzik playlistleri kesinlikle Bodrum’un en iyilerinden. Billionaire’in eğlencesi milyarlara değer ama korkmayın burada çok para harcamayacaksınız.

Klas Mekan: Sess Türkbükü

Sess Türkbükü

http://www.shutterstock.com/tr/pic-20501615/stock-photo-pretty-clubber-dancing-surrounded-by-her-friends-and-looking-at-camera-with-smile.html?src=1ygdmAZzowUOiBPIwItnag-8-74
Akşamları Bodrum sokaklarının niye boş olduğunu merak ediyor musunuz? Çünkü herkes Sess Türkbükü’nde! Kaliteli eğlence anlayışıyla sizi kendine hayran bırakacak olan Sess Türkbükü, Bodrum’daki favori mekanlarınızdan biri olmaya hazır. Bu arada mekanda birçok ünlü yüzü görmeniz de garanti.

Canlı Müzik İçin Adres Marina Yatch Club!

Marina Yatch Club

Bodrum’un bir diğer kalite kokan mekanı da hiç kuşkusuz ki Marina Yatch Club. Türk müziğinden ünlü isimlerin sahne aldığı bu mekanda canlı müzik sayesinde Bodrum gecelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Marina Yatch Club, Bodrum’da kaliteli ve dozunda eğlence arayanların gidilecek mekanları arasında.

Dansın Bodrum Stili: Halikarnas

Halikarnas

“Dans, dans, dans!” diyenlerin Halikarnas’ın yolunu tuttuğunu şimdiden görür gibiyiz. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız ve gece hayatının nabzını tutan mekanlardan biri olan Halikarnas’ta çok eğleneceğinize eminiz. Eğer Bodrum’da Halikarnas türevi yerlerde daha çok vakit geçirmek istiyor ama hep aynı mekanda takılmak da istemiyorsanız M&M ya da Moonlight da eğlence tarzınıza uygun yerlerden bazıları.

Belki de Bir Mekana Gerek Yoktur!

bodrum 2

Bodrum mekanlarının çok eğlendirdiği inkar edilemez bir gerçek ama onlar olmadan da Bodrum’da eğlenemez misiniz? Tabii ki eğlenirsiniz! Akşam saatlerinde Bodrum sahilinde bir yürüyüşe çıkın. Sahilde oynanan mini tiyatro oyunları, amatör şarkıcıların verdikleri konserler eğlenceli ve huzurlu bir gece için yeter de artar bile. Daha sonra bir köşeye oturup mehtabı izlemek de bonus üstelik!